Vedoucí platebního oddělení

Úvazek: plny
Směnnost: jednosmenny
Nástup dne: 1.2. 2021

Vedoucí platebního oddělení

Soudní exekutor, JUDr. Ondřej Mareš, LL.M., EÚ Litoměřice, přijme vhodného uchazeče na pozici vedoucí platebního oddělení.

Náplň práce: vedení finanční agendy v exekučních spisech v  programu soudního exekutora, finanční a účetní operace, vedení týmu – plánování a kontrola odvedené práce zaměstnanců na svěřeném oddělení, motivace týmu i v náročných situacích, kontrola provozních procesů a denních činností, zajištění plynulého chodu na oddělení.

Požadujeme: vysokoškolské vzdělání ekonomického směru, znalost daňové problematiky a podvojného účetnictví, praxi v oblasti financí a účetnictví, zkušenosti s vedením týmu, schopnost rozvíjet a motivovat tým, výborné organizační a komunikační dovednosti, počítačové znalosti na pokročilé úrovni – MS Office (Excel, Word, Outlook), pečlivost, zodpovědnost, bezúhonnost.

Nabízíme: práci na plný úvazek, nástupní plat 30 – 35 000 Kč dle dosažené praxe, po zaučení příplatek za vedení týmu, 5 týdnů dovolené, stravenky, možnost služebního vozidla, motivační finanční benefity, nástup možný ihned.

Životopisy zasílejte na email: personalni@exekutor-ltm.cz